Jakie parametry charakteryzują bazę do liquidu e-papierosa?

Bazy są niezbędnymi składnikami liquidów e-papierosów. Są one przeznaczone do tworzenia własnoręcznie przygotowanych preparatów o wybranych stężeniach, co zapewnia możliwość uzyskania dokładnie takiej mocy i takiego smaku, jaki chcemy.

Baza bez nikotyny

Baza liquidu może być bazą nikotynową lub beznikotynową. W tym drugim przypadku jest przeznaczona w szczególności dla osób, które cenią sobie smak elektronicznego papierosa, ale nie chcą używać substancji uzależniającej. Sprawdzi się też u tych, którzy właśnie zrezygnowali z jej zażywania, ale nie chcą pozbawić się przyjemności, która płynie z palenia.

Bazy o różnych mocach

Kolejnym bardzo ważnym parametrem, wykorzystywanym do wybierania bazy nikotynowej, jest jej stężenie. W zależności od tego, jak mocne papierosy lubimy, powinniśmy właściwie dopasować moc bazy do naszych preferencji. Dzięki temu nigdy nie uzyskamy zbyt dużej albo zbyt małej dawki nikotyny. Dodatkowo w wyliczeniach trzeba brać pod uwagę rozcieńczenie, które nastąpi w chwili dodania aromatu lub premixu smakowego.

Aby lepiej poznać możliwe moce baz oraz dowiedzieć się więcej na temat ostatecznie uzyskiwanych stężeń nikotyny, warto zajrzeć na stronę https://premixowo.pl/Bazy-elektroniczne-papierosy.

Gęstość i lepkość bazy

Ostatni ważny parametr to gęstość, a co za tym idzie też lepkość bazy. To ona decyduje o tym, jak ciecz zachowuje się w urządzeniu. W związku z tym wpływa na jego pracę, ale też na ostatecznie uzyskiwaną chmurę, co na pewno jest bardzo ważną kwestią dla miłośników obfitych i gęstych, białych oparów.