Jaką sukienkę wybrać na wesele?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, w co się ubrać, jeśli zostałaś zaproszona na wesele. Ważne jest, aby wyglądać dobrze, ale również być stylową i wygodną. Oto 10 wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealny strój na wielkie wydarzenie.

1. Pora roku jest ważna

Jaka jest pora roku, określa, jaki rodzaj odzieży należy założyć. Aby ująć to w perspektywie, jeśli ślub odbywa się latem, należy unikać noszenia ubrań, które są zbyt ciężkie lub które sprawiają, że się Pani poci. Jeśli ślub odbywa się w zimie, ważne jest, aby nie być zbyt ubraną.

2. Lokalizacja jest ważna

To, jaki rodzaj ubrania powinnaś założyć, będzie zależało od lokalizacji. Jeśli ślub odbędzie się na zewnątrz, należy upewnić się, że nie nosi się niczego, co jest zbyt delikatne lub mogłoby zdmuchnąć się na wietrze.

3. Pomyśl o dress code’ie

Większość wesel będzie posiadała dress code wymieniony na zaproszeniu. Aby nie być sztywniakiem w stosunku do zasad, upewnij się, że ich przestrzegasz. Jeśli kodem ubioru jest „black tie”, to należy założyć formalny strój.

4. Nie przyćmiewaj panny młodej/pana młodego.

Nie powinno to być problemem, ale ważne jest, aby o tym wspomnieć. Nie zakładaj niczego, co mogłoby sprawić, że Ty lub Twój pan młody będziecie wyglądać seksownie w swoim wielkim dniu. Nie zakładaj niczego krzykliwego, ani zbyt odkrywczego.

5. Jeśli nie zostanie to wyraźnie nakazane, nie należy nosić żadnego białego koloru.

Należy unikać noszenia bieli, chyba że Panna Młoda lub Pan Młody wyraźnie powie inaczej (np, jeśli mają ceremonię „z białym motywem”).

6. Zrób badania z wyprzedzeniem

Kiedy już znasz dokładne miejsce i czas, upewnij się, że zbadasz, jaka odzież jest odpowiednia na to wydarzenie. To pomoże Ci upewnić się, że nie ubierzesz się zbyt swobodnie lub zbyt ubrana.

7. Poproś o radę przyjaciół lub członków rodziny, którzy byli wcześniej na podobnych weselach.

Prawdopodobnie będą oni szczęśliwi, aby Ci pomóc i wskazać Ci właściwy kierunek.

8.Nie czekaj do ostatniej chwili, aby kupić swój strój

To powinno być oczywiste, ale powtórzymy to: Nie czekaj do ostatniej chwili, aby zrobić zakupy swojego stroju. Najlepiej jest dać sobie co najwyżej kilka tygodni, aby mieć wystarczająco dużo czasu na znalezienie idealnego stroju.

9 . Ustal budżet z wyprzedzeniem i trzymaj się go.

Łatwo jest się rozproszyć podczas zakupów strojów ślubnych, zwłaszcza jeśli na przyjęciu są otwarte bary. Ważne jest, aby ustalić budżet z wyprzedzeniem i trzymać się go. W przeciwnym razie można skończyć wydając więcej pieniędzy niż się pierwotnie zamierzało.

Wesela to wspaniała okazja, aby się przebrać i poczuć jak księżniczka lub książę. Nawet jeśli jesteś tam tylko przez jeden dzień, wybór odpowiedniego stroju może okazać się trudny, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie byłaś na podobnym wydarzeniu. Jeśli zastosujesz się do tych 10 wskazówek, będziesz w stanie znaleźć strój, który wygląda świetnie, czuje się świetnie i pozwala Ci się zrelaksować i cieszyć się sobą na wielkim wydarzeniu. https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele