Wielu naszych klientów zadaje pytanie: Dlaczego, w naszym sklepie ceny są wyższe, niż na allegro za susz cbd. W poniższym wpisie jasno i rzeczowo przedstawimy Państwu, dlaczego się tak dzieje, poruszając kilka ważnych aspektów.

  1. Dozwolona zawartość THC.
    Jak wiadomo, aby sprzedawać legalnie susz cbd, musi mieć on odpowiednią ilość THC, której bezwzględnie nie wolno przekroczyć, bo inaczej produkt staje się nielegalny na terenie Polski. Wielu sprzedawców ogłaszających się na allegro z ofertami suszu cbd, kusi ceną, jednak zawartość THC czasem przekracza dozwolone 0,2% co czyni go nielegalnym.
  2. Susz ze zdjęcia często nie jest tym, jaki Państwo otrzymacie.
    Na allegro, spotkać można pięknie robione zdjęcia suszu, wraz z ich nazwą. Niestety, może się zdarzyć, że to, co Państwo otrzymają będzie czymś zupełnie innym. Innymi słowy, dostaną Państwo, jakikolwiek susz, który może okazać się zupełnie inną odmianą z innym wyglądem, niż przedstawia oferta na allegro.
  3. Sprzedawca – osoba prywatna.
    Aby mieć pewność, że zamówiony towar jest legalny i zgodny z przedstawioną ofertą, najlepiej kupować susz konopny od sklepów prowadzących działalność gospodarczą. Na allegro zdarza się, że sprzedający to osoby prywatne, a co za tym idzie w wielu przypadkach nie dostaną Państwo ani paragonu zakupu, ani certyfikatu potwierdzającego legalność. W związku z tym nigdy nie można mieć pewności, skąd dana osoba nabyła susz, oraz tego czy to w ogóle jest susz cbd.
Share