Dlaczego basen 366×76 to wymiary dobre dla dorosłego oraz dziecka?

Relaks w zaciszu podwórka

Basen, który można umieścić na podwórku to niezbędny przedmiot w upalne dni. Zimna woda znajdująca się w zbiorniku schładza organizm, przynosząc długotrwałą ulgę.
Basen 366×76 to wielkość, która pozwala na pomieszczenie kilku osób. Dzięki temu stanowi ciekawą atrakcję podczas majówki lub imprezy urodzinowej. Do tego wystarczy przygotować napoje z kostkami lodu i poczęstować gości karkówką z grilla. Spotkanie towarzyskie to idealna okazja na wykorzystanie basenu.

Czy w basenie ogrodowym można pływać?

Żeby poprawnie odpowiedzieć na to pytanie, należy skupić się na wymiarach basenu. Długość to dystans, jaki można przepłynąć. Wysokość basenu stanowi wysokość wody. Basen 366×76 jest  stworzony do pływania, ale wyłącznie dla osób niskich. Jeśli basen ma służyć, jedynie jako forma relaksu (odpoczynek w pozycji siedzącej), z pewnością spełni swoją funkcję niezależnie od wzrostu.

Basen to alternatywa wyjazdu nad jezioro

Trasa potrzebna na dojazd nad jezioro nie zawsze jest w odległości kilku kilometrów. Czas dojazdu to wykorzystany czas, który można było przeznaczyć na ważniejsze czynności. Samochód wymaga dodatkowych pieniędzy potrzebnych do zakupu paliwa. Dlatego basen znajdujący się na własnym podwórku może być tańszym ”zamiennikiem” jeziora.

Bezpieczna nauka pływania

Dziecko czuje się komfortowo w otoczeniu rodziców. Dno basenu  366×76  jest dobrze widoczne, a woda przejrzysta. Dlatego podczas nauki pływania dziecko nie obawia się utonięcia. Rodzice są również spokojniejsi. Jest to dobre rozwiązanie dla nieśmiałych dzieci. Zazwyczaj wstydzą się podejmować nowe wyzwania, szczególnie gdy w pobliżu są nieznajome osoby.
Kategorie: